BH Sezon 3: Płacimy frycowe!

2 LIGA BH MECZ PO MECZU:

ES - Emjoty 2:2 Mecz

ES - KS Arsenal Suns 1:3 Mecz

ES - Aniołki Charliego 1:1 Mecz

ES - Ciepła Wutka 0:5 Mecz

ES - Hardcore Team 3:0 Mecz

ES - Tego Nam Trzeba 2:2 Mecz

ES - Trusted 0:2 Mecz

ES - Hell Hax 1:4 Mecz

MECZE ZWERYFIKOWANE JAKO WALKOWERY:

ES - Banana Squad 3:0 w-o
ES - The Sickest Squad 3:0 w-o
ES - AC Materace 3:0 w-o

TABELA:

PODSUMOWANIE:

Klęska i żenada! Niestety mimo dobrej postawy w wielu meczach zajęliśmy ostatnie miejsce spośród 9 ekip, które nie zrezygnowały! Jednak bardzo niewiele zabrakło nam do miejsc 8 i 7, wystarczyłoby wygrać 1 mecz więcej... W sporcie jednak nie można gdybać. Rozegraliśmy 8 spotkań, z czego tylko jedno wygraliśmy, co prawda w spaniałym stylu ale jednak tylko jedno, trzy zremisowaliśmy w tym z "Aniołkami Charliego", które to były w danym momencie w mega gazie oraz z TNT- uznaną haxballową firmą. Aż 4 razy schodziliśmy z boiska pokonani w tym aż 0-5 w starciu derbowym z "Ciepłą Wutką". Indywidualnie jak zwykle Konoplyanka i Krzychu dawali jakość, jednak pierwszemu zbyt często przeszkadzał wysoki ping, drugi natomiast nie trafił z formą na początek sezonu... Obaj strzelili po 4 bramki, Krzychu dodatkowo popisał się 3 asystami natomiast Kono tylko jedną... To i tak nic w porównaniu z poprzednim sezonem i zdobytym przez nich ex-equo drugim miejscu w klasyfikacji kanadyjskiej...

Te beznadziejne miejsce oznaczać powinno spadek do 3 ligi, jednak organizatorzy ją zawiesili i postanowili że nikt z 2 w tym sezonie nie spadnie- mamy fart! W kolejnym, czwartym już sezonie musimy grać znacznie lepiej, musimy pokazać na co nas stać. Ten sezon był przetarciem, pierwszym sezonem w tak silnej lidze, gdzie każdy może wygrać z każdym. Bogatsi o to doświadczenie, będziemy dużo groźniejsi w kolejnym sezonie. Nie może być inaczej!

Mistrzostwo 2 ligi zdobyła ekipa "Trusted"- personalnie, absolutnie najmocniejsza drużyna w 2 lidze. Wicemistrzostwo przypadło ekipie "KS Arsenal Suns"- ziomkowie znani z wielogodzinnej gry w roomie chopina 3v4 nie zawiedli i osiągnęli wspaniały sukces. Ostatnie miejsce na podium zajęła zaprzyjaźniona z nami drużyna "Ciepłej Wutki"- która tylko przez słabą końcówkę straciła szansę na mistrzostwo. Wszystkim zdobywcom medali w sezonie 3 serdecznie gratulujemy!

Musimy zrobić wszystko by powalczyć o medale w nadchodzącej kampanii. Mamy dobry skład, i chyba wyczerpaliśmy już limit pecha w mijającym właśnie sezonie... Naszym celem numer 1 będzie utrzymanie, ale po cichu liczymy na więcej, choćby walka o 3- medalową pozycję będzie sukcesem.