PL-HB, Sezon 8: 4 miejsce w 2 lidze i udane baraże!

OTO TABELA NA KONIEC SEZONU LIGOWEGO!

TERMINARZ LIGOWY MECZ PO MECZU:

ES - Kamikaze Shot [d] 4:5 Mecz
ES - FOP West [w] 2:5 Mecz
ES - Ac Beka [d] 5:7 Mecz
ES - Blood Crew [w] 1:6 Mecz
ES - Vide Cui Fide [d] 12:3 Mecz
ES - LazySquadron [d] 3:0 - W-O Mecz Apelacja Krzycha :)
ES - Hax One Shot [w] 3:0 - W-O Mecz Apelacja
ES - Blood Brothers [d] 0:2 Mecz
ES - Warriors United [w] 6:4 Mecz
ES - FC Fenix [d] 3:2 Mecz
ES - Wiślacy [w] 6:1 Mecz

ES - Kamikaze Shot [w] 1:1 Mecz
ES - FOP West [d] 2:3 Mecz
ES - Smokers (Z) [w] 0:3 Mecz
ES - Blood Crew [d] 0:1 Mecz
ES - Vide Cui Fide [w] 9:0 Mecz
ES - Outofmyway (Z) [w] 10:2 Mecz
ES - Zakon Filaretów (Z) [d] 5:6 Mecz
ES - Blood Brothers [w] 7:3 Mecz
ES - Warriors United [d] 3:2 Mecz
ES - FC Fenix [w] 2:1 Mecz
ES - Wiślacy [w] 3:0 - W-O Apelacja Krzycha :)

* - Symbol (Z) przy nazwie drużyny oznacza że zmieniła ona inną w trakcie sezonu

Sezon ligowy jak widać po terminarzu, obfitował w wiele wzlotów i upadków naszego klubu! Nieco więcej bo 12 było tych pozytywnych rezultatów, aż 9 razy musieliśmy schodzić z boiska pokonani, odnotowaliśmy również tylko jeden remis- tych było mało ogólnie w całym sezonie ;)

Trzema bohaterami sezonu są bez wątpienia: Krzych™, Casiarz oraz Konoplyanka, którzy rozegrali najwięcej meczów, strzelili najwięcej bramek (Krzych™- 43, Konoplyanka- 19) lub też popisywali się skutecznymi obronami- Casiarz. Na pozytywne wyróżnienie zasługuje także E-noid, który zagrał tylko kilka spotkań, mimo to aż 9 razy pokonywał bramkarzy rywali i okazał się kapitalnym wręcz wzmocnieniem linii napadu! Nasz weteran - Kapi jak zwykle robił co mógł często pomagając klubowi. Rozczarowali natomiast NUGGET i Wilshere, którzy najpewniej opuszczą klub... O statystykach indywidualnych szerzej w kolejnym newsie!

Zajęliśmy 4 miejsce i mamy okazję awansować do wyższej klasy rozgrywkowej - 1 ligi! Żeby tak się stało musimy pokonać dwóch rywali, grając z każdym po dwa mecze. Pierwszy dwumecz z 'Trzema Radosnymi Kulkami' już wkrótce, jeśli go wygramy powalczymy o awans do 1 ligi z zespołem z tejże ligi, najprawdopodobniej będzie to drużyna 'Bleedeng Thorns'.

Debiutancki sezon w oficjalnej polskiej lidze haxballa uważam za udany! Wiele meczów pechowo przegraliśmy, wiele bardzo wysoko wygraliśmy. Trzeba nadmienić że na początku sezonu nie mieliśmy bramkarza. Po drodze do wywalczenia tego wysokiego miejsca uzyskaliśmy trzy cenne walkowery, które są zasługą naszego niezłomnego menadżera- Krzycha, który to skutecznie bronił interesów klubu przed zarządem ligi!

Dzięki zajętemu miejscu uzyskaliśmy niebagatelną nagrodę finansową w wysokości 10 mln! Obecny stan klubowej kasy na tym forum jest zadowalający i utrzymuje się na poziomie 62 mln, co tez jest głównie zasługa menedżera, który to żelazną ręką dysponuje klubowymi finansami (gdy zaczynaliśmy sezon, po awansie z 'Ligi Dżentelmenów' mieliśmy około 20 mln, więc jest poprawa)

Kolejny sezon bez względu na wynik baraży zapowiada się niezwykle emocjonująco! Staliśmy się uznaną firmą na kolejnym forum i teraz musimy wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i powalczyć o jakieś konkretne sukcesy - ligowe podium oraz Puchar PL-HB czekają!

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW ZA 4 MIEJSCE, ORAZ POWODZENIA W KOLEJNYM SEZONIE!!!!

Nasza drużyna przebrnęła przez niezwykle ciężkie baraże i zakwalifikowała się do 1 ligi PL-HB- najpopularniejszego obecnie forum haxballowego w Polsce!

1 RUNDA:

Endless Summer vs Trzy Radosne Kulki 1:1 oraz 3:2

Niesamowicie ciężki i wyrównany dwumecz, prowadzony w bardzo napiętej atmosferze. Rywale mieli spore problemy z pingiem u swojego GK- eina. Dodatkowo w końcówce meczu doszło do sporych kontrowersji kiedy to Endless Summer zdobyło nieprawidłową jak się później okazało bramkę. Zespół rywali zdołał jednak jakimś cudem doprowadzić do dogrywki. Gdzie już absolutnie zasłużenie ekipa Endless Summer zapewniła sobie awans. Bezcenną bramkę na wagę awansu do kolejnej rundy zdobył Krzych! Dziękujemy rywalom za ambitną walkę do samego końca!
1 mecz: http://www.haxballtube.com/watch/241a7ab468
2 mecz: http://www.haxballtube.com/watch/f0dc86db55

2 RUNDA:

Bleeding Thorns vs Endless Summer 1:4 oraz 2:3

Zaskakująco łatwo wygrany baraż o bezpośredni awans z drużyną z 1 ligi. Rywale co prawda objęli prowadzenie po błędzie Krzycha, jednak później było już tylko gorzej. Spokojna, bezbłędna gra całej naszej trójki oraz zimna krew zarówno Konoplyanki jak i Krzycha w ataku doprowadziła do rozbicia rywali i efektownej wygranej! Dość powiedzieć że po wygraniu 1 meczu aż 1:4 nie cofnęliśmy się do obrony lecz dalej strzelaliśmy bramki rywalom- pierwsza połowa rewanżu zakończyła się wynikiem 3:0 dla nas. Później przeciwnicy zastanawiali się długo czy nie uciec z pola bitwy, jednak dograli mecz i zdobyli nawet 2 gole na otarcie łez. Wynik końcowy to 7:3 dla ES i możemy bez kompleksów przygotowywać się do kolejnego sezonu- tym razem w wyższej lidze! Możemy cieszyć się z pełni zasłużonego awansu!
1 mecz: http://www.haxballtube.com/watch/d75d680686
2 mecz: http://www.haxballtube.com/watch/96dbd8c3e2

Komunikat zarządu:
Serdecznie gratulujemy Krzychowi i wszystkim zawodnikom wywalczenia awansu! Jest to ogromny sukces, być może największy w blisko rocznej historii klubu! Warto zaznaczyć aby już teraz skupić się na przygotowaniach do kolejnego sezonu i na czekających nas w nim wyzwaniach. Plan minimum na kolejny sezon to utrzymanie się w 1 lidze, przy odrobinie szczęścia możemy pokusić się o baraże do Ekstraklasy PL-HB (miejsca 3 - 4) lub nawet bezpośredni awans (miejsca 1 - 2).
Dodatkowo pragniemy wyrazić że jest nam niezmiernie miło że na kolejnym już forum nasz klub nie zawiódł a jego rozpoznawalność teraz jeszcze bardzo wzrośnie! Nasza drużyna wykonała wspaniałą robotę i pokazała wielu rywalom gdzie ich miejsce!
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników i powodzenia w nadchodzącej kampanii!